Jdi na obsah Jdi na menu
 


SpeciALS potřetí

6. 7. 2018

motto-turgenev.jpg

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

SpeciALS potřetí

 

Teď už můžu

Židovské anekdoty by měli říkat příslušníci tohoto národa, jsou pak věrohodnější. Kdo tvrdí, že nemám na sarkasmus nárok?!

 

Léky z TV reklam

Sakra, co mi to doktoři píší za lektvary, když mi nepomáhají. Copak se nedívají, tak jako já, na TVreklamy? Tam zabírá na křeče a bolesti všechno a hned. Jen endiaron do rána. Nebo to byl gutalax?

 

Vážně

Vážím furt stejně, ty tři kila navíc, co jsem shodil, nepočítám, ty byly z cukrů v konzumovaném alkoholu. Pokud jím stejně, ale nevydávám žádnou fyzickou aktivitu, znamená to, že se mi mizející svaly přeměňují v tuk? To by vysvětlovalo, proč mám pod prsama (ty mám tak dvojky) ten medicinbal. No jo, kil stejně jak před lety, jen už nemám čím zatáhnout to břicho. Sorry, už ani v přítomnosti hezké ženy.

 

Jako Kill Bill

Erotická asfyxie není moderní praktikou. Že při nedostatku vzduchu dochází k erekci, či dokonce k ejakulaci, si lidé začali všímat u oběšenců.

Již příslušníci mayské civilizace měli znát mechanismus, kdy při regulaci příjmu vzduchu dochází k zvýšení sexuálního prožitku. Tak by mne zajímalo, kdo v mém těle tu regulaci vzduchu provádí místo mě?

V roce 2009 se stal obětí herec David Carradine (Kill Bill a hrdina filmů kung-fu).

 

Do lékárny

S receptem v ruce jsem vydýchal těch deset schodů do nemocniční lékárny. Ješitnost mi bránila použít bezbarierový nájezd. Pajdajíc od vydavače lístků na pořadí, těžce usedám na židli v čekárně. Dvě vedle sedící dámy, ve věku tak mých rodičů, kdyby teď ještě byli živi, se trumfují, která z nich se dnes a kam díky artrózám dobelhaly. Zvonek mě upozorňuje, že je moje číslo na řadě. Vstávám a snažím se dojít mladistvě ke dveřím, aby si snad nemyslely, že si z nich svým kulháním dělám srandu. Hlava prý mi bude fungovat normálně. Opravdu?