Jdi na obsah Jdi na menu
 


Posílejte nám fotky do Psí hlídky

7. 1. 2018

Je to snad jen týden, co jsme zařadili rubriku Psí hlídka. A podle statistiky patří k nejsledovanějším. Teprve teď nám došlo, že všechny radostovské hafany asi nestihneme vyfotit, popř. zjistit i nějaké perličky z jejich života.

Není to jen otázka našeho času, navázat kontakt s psími sousedy. Tak s Burešovic Buddym se známe, před pár lety jsme mu dokonce dělali taxíka, když se zaběhl k lesní křižovatce a my jej dovezli zpět k domu. Žďárských Míša je mazel, ale představa, jakým způsobem bychom asi navazovali kladný kontakt s partou vlčáků (já vím, německých ovčáků), chránících Radostov ze všech stran, tedy Noskův, Vodičkův, pokračujíc Pospíšilovým, Pourovými, na Familkách Kohoutovi a Pánkův, to si moc dobře představit nedovedeme. Kapitolou samu pro sebe by asi bylo seznamování s dogou Fredym z Mlejnku. A to jsme se nezmínili o boxerovi, Umlaufových "bernardýnech" a Pavlíčkových asiatkách. A vůbec zbylých voříšcích.

Tak vás prosíme, pošlete nám fotky vašich psích členů rodiny, rádi se o nich dozvíme i něco víc, než jen jména.

(Stačí napsat jen pár řádek nebo říct nám to přes plot, co jste spolu zažili, někteří páníčci mohou přiložit i kopii lékařské zprávy.)

20180102_161941.jpg